KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12354667
nr 1235 4667
Michael Qvarsebo
(f. 1945), Sverige
Blandteknik, Kvinnor, signerad, duk, 39x46
Michael Qvarsebo, svensk målare född 1945.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 februari 2019
kl 20:25:27
300 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)